Gabinet medycyny estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej są wyposażone w nowoczesne urządzenia i sprzęt, które pozwalają na przeprowadzenie zaawansowanych i skutecznych zabiegów.

W gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzane są różnorodne zabiegi, indywidualnie dobrane do pacjenta.

gabinet-stomatologiczny-tom-med

W gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzane są zabiegi, takie jak wypełnianie i modelowanie z użyciem kwasu hialuronowego, zabieg toksyny botulinowej, laseroterapia, mezoterapia, czy peelingu chemiczne. Wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej będą dbać o to, aby każdy pacjent otrzymał spersonalizowane podejście i dostosowany do jego potrzeb i celów zabieg.

Laseroterapia jest powszechnie stosowana w medycynie estetycznej do różnych celów, takich jak poprawa wyglądu skóry, redukcja zmarszczek, usuwanie owłosienia, redukcja blizn, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku i wiele innych.

Mezoterapia to nieinwazyjna metoda medycyny estetycznej, która polega na wprowadzaniu małych dawek substancji aktywnych, takich jak witaminy, minerały, aminokwasy, peptydy, kwas hialuronowy i inne składniki odżywcze, bezpośrednio w skórę na określonych obszarach ciała. Procedura ta ma na celu poprawę wyglądu skóry, nawilżenie, odmłodzenie i redukcję różnych problemów skórnych.

Peeling chemiczny to procedura kosmetyczna, która ma na celu złuszczenie górnych warstw skóry za pomocą specjalnych substancji chemicznych. Ten proces pomaga poprawić wygląd skóry, usuwając martwe komórki naskórka, wygładzając zmarszczki, redukując przebarwienia i stymulując produkcję kolagenu. Peelingi chemiczne są stosowane głównie w celach kosmetycznych, aby uzyskać młodszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Iniekcja kwasu hialuronowego to popularna procedura medycyny estetycznej, która polega na wprowadzaniu kwasu hialuronowego, naturalnie występującej substancji w organizmie, za pomocą cienkich igieł lub kaniul w określone obszary skóry w celu poprawy jej wyglądu. Kwas hialuronowy jest popularnym składnikiem stosowanym do wypełniania zmarszczek, modelowania konturów twarzy, zwiększania objętości w okolicach ust, nosa, policzków oraz do nawilżania skóry.

Podanie toksyny botulinowej, znane również jako botox (skrót od „Botulinum toxin”), to procedura medycyny estetycznej, która polega na podawaniu toksyny botulinowej w postaci iniekcji do określonych mięśni w celu zmniejszenia lub zablokowania ich aktywności. Botox jest najczęściej stosowany w celu redukcji zmarszczek mimicznych na twarzy.

Gabinet medycyny estetycznej – Cennik

Toksyna botulinowa- zmarszczki

400 zł

30 min

Toksyna botulinowa- nadpotliwość

1600 zł

60 min

Toksyna botulinowa- bruksizm

1000 zł

30 min

Powiększenie i modelowanie ust

800 zł

60 min

Wolumetria

2200 zł

60 min

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

800 zł

30 min

Osocze bogatopłytkowe PRP

650 zł

45 min

Fibryna bogatopłytkowa

450 zł

30 min

Plazma complex- fibryna strukturalna

1000 zł

60 min

Sculptra

1500 zł

60 min

Lenisna

2000 zł

60 min

Juvelook

900 zł

60 min

Nucleofill

800 zł

30 min

Prophilo

900 zł

30 min

Resurfaceing

900 zł

60 min

Peeling laserowy

600 zł

45 min

Laserowe zamykanie naczyń

400 zł

30 min

Leczenie blizn

od 100 zł

30 min

Laserowe leczenie rumienia

400 zł

30 min

Fotona 4D

2500 zł

120 min

Laserowy lifting powiek

500 zł

45 min