Gabinet stomatologiczny

Nasze gabinety stomatologiczne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który umożliwia dokładne diagnozowanie i leczenie.

Podejmujemy się leczenia w różnych zakresach dziedziny stomatologii

gabinet-stomatologiczny-tom-med

W gabinetach stomatologicznych przeprowadzane są różnego rodzaju zabiegi, począwszy od profilaktyki, poprzez leczenie próchnicy i chorób dziąseł, aż po zabiegi estetyczne, takie jak wybielanie zębów czy nakładanie licówek. Stomatolog będzie dbał o to, abyś czuł się komfortowo i informował Cię na bieżąco o przebiegu zabiegu oraz ewentualnych opcjach leczenia.

Dziedzina stomatologii, która zajmuje się wszczepianiem implantów zębowych do kości szczęki lub żuchwy w celu zastąpienia utraconych zębów. Implanty są wykonane z materiałów biokompatybilnych i trwale integrują się z kością, tworząc solidną podstawę dla protez zębowych lub koron.

Chirurgia stomatologiczna obejmuje różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej. Zajmuje się usuwaniem zębów, w tym zębów mądrości, leczeniem schorzeń przyzębia, przeprowadzaniem resekcji wierzchołka korzenia oraz wszczepianiem implantów zębowych.

Protetyka stomatologiczna koncentruje się na odtwarzaniu funkcji i estetyki zębów utraconych z powodu próchnicy, urazów lub innych przyczyn. Specjaliści od protetyki tworzą protezy, mosty oraz korony, które pomagają przywrócić pacjentom komfort żucia, mówienia i wyglądu.

Stomatologia zachowawcza skupia się na zachowaniu naturalnych zębów i leczeniu próchnicy oraz innych uszkodzeń. Leczenie kanałowe jest procedurą wykonywaną w przypadku zaawansowanej próchnicy, która przeniknęła do miazgi zęba. Polega na usunięciu zainfekowanej tkanki i wypełnieniu kanałów specjalnym materiałem, aby zachować strukturę zęba.

Rentgenografia stomatologiczna to narzędzie diagnostyczne, które umożliwia obrazowanie struktur wewnątrz jamy ustnej i szczęki. Zdjęcia RTG pomagają lekarzom w diagnozowaniu chorób zębów i kości, planowaniu leczenia ortodontycznego, a także monitorowaniu postępu leczenia.

Gabinet stomatologiczny – Cennik

Wybielanie zębów metodą nakładkową

800 zł

60 min

Wybielanie zębów w gabinecie

1600 zł

120 min

Wypełnienie zęba mlecznego

150 zł

60 min

Wypełnienie zęba mlecznego światłoutwardzanie

200 zł

30 min

Amputacja miazgi zęba mlecznego

100 zł

60 min

Dewitalizacja miazgi zęba mlecznego

100 zł

60 min

Wypełnienie chemutwardzalne zęba stałego

150 zł

60 min

Wypełnienie światłoutwardzalne zęba stałego

200-250 zł

60 min

Odbudowa kompozytowa zęba

300-350 zł

60 min

Ekstrakcja zęba mlecznego

150 zł

60 min

Endodoncja pod mikroskopem zęba 1-kanał

500 zł

60 min

Endodoncja pod mikroskopem zęba 2-kanały

600 zł

60 min

Endodoncja pod mikroskopem zęba 3-kanały

900 zł

60 min

Endodoncja pod mikroskopem zęba 4-kanały

1000 zł

60 min

Usunięcie złamanego narzędzia z kanału

500 zł

60 min

Badanie stomatologiczne pod mikroskopem

200 zł

60 min

RTG wewnątrzustne celowane (1 ząb)

50 zł

10 min

RTG pantomograficzne (wszystkich zębów)

100 zł

10 min

Tomografia stożkowa CBCT (badanie 3D zębów i kości szczęk )

400 zł

10 min